Butikker som fører Nordanros sortiment

Nordanro fås allerede i et utvalg Elon-butikker. I våre butikker finner du inspirerende utstillinger, og sammen gjør vi din nye kjøkken- eller oppbevaringsdrøm til virkelighet. Ta gjerne kontakt med oss.

Elon Digerneset

Digerneset Næringsområde

6260 Skodje

70 23 85 00 digerneset@elon.no

Elon Eidsvoll

Myhrersvingen 12

2080 Eidsvoll

94054890 eidsvoll@elon.no

Elon Drøbak

Holtervegen 4G

1448 Drøbak

67481876 drobak@elon.no

Elon Fyllingsdalen

, Krokatjønnveien 11A

5147 Fyllingsdalen

929 89 202 fyllingsdalen@elon.no

Elon Haugesund

Kirkegata 132

5527 Haugesund

95946969 haugesund@elon.no

Elon Sotra

Grønamyrvegen 22

5353 Straume

53 51 96 67 sotra@elon.no

Elon Steinkjer

Verksvegen 3

7725 Steinkjer

944 60 374 steinkjer@elon.no

Elon Sørlandsparken

Skibåsen 43

4639 Kristiansand

38 09 99 99 sorlansparken.kjokken@elon.no

Elon Tromsø

Stakkevollvegen 27

9010 Tromsø

48409101 tromso@elon.no

Elon Vennesla

Sentrumsvegen 63

4700 Vennesla

38 15 68 88 vennesla@elon.no

Elon Verdal

Jernbanegata 11

7650 Verdal

74 82 96 00 verdal@elon.no