Butikker som fører Nordanros sortiment

Nordanro fås allerede i et utvalg Elon-butikker. I våre butikker finner du inspirerende utstillinger, og sammen gjør vi din nye kjøkken- eller oppbevaringsdrøm til virkelighet. Ta gjerne kontakt med oss.

Elon Brumunddal

Brugata 6

2380 Brumunddal

623 42 236 brumunddal.kjokken@elon.no

Elon Digerneset

Digerneset Næringsområde

6260 Skodje

70 23 85 00 digerneset@elon.no

Elon Drøbak

Holtervegen 4G

1448 Drøbak

67481876 drobak@elon.no

Elon Eidsvoll

Myhrersvingen 12

2080 Eidsvoll

94054890 eidsvoll@elon.no

Elon Flå

Svingelie 6

3539 Flå

948 74 550 flaa@elon.no

Elon Fyllingsdalen

Krokatjønnveien 11A

5147 Fyllingsdalen

929 89 202 fyllingsdalen@elon.no

Elon Haugesund

Kirkegata 132

5527 Haugesund

95946969 haugesund@elon.no

Elon Kløfta

Romerikssenteret, Trondheimsveien 86

2040 Kløfta

41 60 00 70 klofta@elon.no

Elon Kristiansund

Vågeveien 6

6509 Kristiansund

48 92 20 00 kristiansund.kjokken@elon.no

Elon Lambertseter

Cecilie Thoresens vei 3

1153 Oslo

21 04 30 00 lambertseter.kjokken@elon.no

Elon Larvik

Haralds Gate 2

3256 Larvik

940 77 775 larvik.kjokken@elon.no

Elon Røros

Peder Hjortgata 7

7374 Røros

990 99 080 eva.vikhagen@elon.no

Elon Sandane

Grandavegen 3

6823 Sandane

57 99 90 09 sandane.kjokken@elon.no

Elon Sotra

Grønamyrvegen 22

5353 Straume

53 51 96 67 sotra@elon.no

Elon Tromsø

Stakkevollvegen 27

9010 Tromsø

48409101 tromso@elon.no

Elon Vennesla

Sentrumsvegen 63

4700 Vennesla

38 15 68 88 vennesla@elon.no

Elon Verdal

Jernbanegata 11

7650 Verdal

74 82 96 00 verdal@elon.no

Elon Åfjord

Parken, Joakim Brevolds Allê

7170 Åfjord

72 53 40 00 afjord@elon.no